MAJ ROZKWITA NADZIEJĄ…
.W minioną niedzielę – 11 maja 2025 r. – odbyły się X Przemyskie Pola Nadziei. Celem corocznej akcji było pozyskiwanie funduszy na pomoc osobom nieuleczalnie chorym i ich rodzinom. Uczniowie naszej szkoły, szerząc idee wolontariatu, przeprowadzili zbiórkę na rzecz Centrum Opiekuńczo – Hospicyjnego BETANIA im. Rodziny Ulmów w Przemyślu. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli ten szczytny cel!





