Welcome to free Altr Theme

This is top bar widget area. To edit it, go to Appearance – Widgets

Delivery | Terms and Conditions | Opening Hours

PROFILAKTYKA ZAGROŻEŃ

15 maja naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, którzy przeprowadzili zajęcia profilaktyczne dla uczniów klas 1-4 oraz 5-7.

Podczas warsztatów uczniowie mieli okazję:

• dowiedzieć się, czym są cyberzagrożenia i jak ich unikać,

• poznać metody bezpiecznego korzystania z Internetu,• nauczyć się rozpoznawać przejawy cyberprzemocy,

• zrozumieć znaczenie higieny cyfrowej i równowagi między światem wirtualnym, a rzeczywistym.

Zajęcia miały na celu kształtowanie świadomej i odpowiedzialnej postawy młodych użytkowników sieci. Dzięki współpracy z CBZC uczniowie zyskali praktyczną wiedzę i umiejętności, które pomogą im bezpiecznie poruszać się po świecie cyfrowym.

Dziękujemy funkcjonariuszkom CBZC – asp. Annie Wójcik i asp. Karolinie Dykas – za zaangażowanie i wartościowe spotkanie!